Společnost DSA a.s. vypisuje výběrové řízení na pozice:

Letecký mechanik / avionik

Do našeho servisního střediska v Praze hledáme nové kolegyně a kolegy, kteří doplní náš tým a pomohou nám se dále rozvíjet!

Servisní středisko v Praze se specializuje na těžkou údržbu turbovrtulových a turbínových letadel pro VIP klientelu.

Co Vás čeká?

  • provádění pravidelné údržby na letadlech typu Cessna Citation, Beechcraft King Air, Cessna Caravan a dalších
  • komplexní modernizace letadlového vybavení firem jako je Garmin, Genesys Aerosystems, BendixKing, a dalších
  • strukturální opravy a výměny letadlových celků
  • řešení a hledání závad
  • po zaškolení, AOG výjezdy do zahraničí

To vše společně s dalšími členy profesionálního týmu a za plnění přísných leteckých standardů.

Co bychom potřebovali od Vás?

  • řidičský průkaz skupiny B
  • praxe v letectví
  • průkaz AML B1 / B2 (výhodou)
  • znalost anglického jazyka (technická angličtina v oboru letectví)
  • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost a týmová spolupráce
  • manuální zručnost se specializací výhodou (kompozity, motory, klempířské práce, avionika, atd.)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • velice různorodou práci v týmu, budete se svou prací podílet na všech částech letadla
  • osobní růst, školení a typové kvalifikace
  • firemní akce
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • finanční bonusy z ukončených zakázek
  • příspěvek na penzijní spoření
  • stravenkový paušál

Nástup možný ihned.

Těšíme se na Vás!

Mechanik letového provozu

Letecká společnost DSA a.s. hledá nového pracovníka na pozici "Mechanik letového provozu" na letišti v Hradci Králové

Co od Vás očekáváme:

  • Vzdělání technického směru výhodou
  • Řidičský průkaz – osobní automobil
  • Pečlivost, smysl pro pořádek
  • Schopnost komunikace a práce v týmu
  • Flexibilita a samostatnost
  • Zvládání zátěže

  • Práce v atraktivním prostředí na letišti v Hradci Králové.
  • Příspěvek na stravné.
  • Penzijní příspěvek.
  • Zázemí velké letecké společnosti.

Letecký mechanik - JUNIOR

Zajímá Vás atraktivní svět letectví? Hledáme kolegyně a kolegy, kteří s námi budou zajišťovat bezpečný, spolehlivý a efektivní provoz letecké záchranné služby.

Společnost DSA a.s. působící na leteckém trhu již od roku 1992 hledá vhodné uchazeče na pozici Letecký mechanik (junior) do servisního střediska v Hradci Králové.

Co Vás čeká:

  • Zajištění pravidelné údržby vrtulníků (Airbus Helicopters, Schweizer, Enstrom)
  • Provádění demontáže a montáže letadlových celků, přezkušování systémů, identifikace a odstraňování závad pod vedením zkušenějších kolegů
  • Účast na záletech po dokončení údržby
  • Práce s technickou dokumentací po důkladném zaškolení
  • Evidování technických dat o průběhu a výsledcích provedené práce

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme:

  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Průkaz AML dle Part 66 výhodou (u nás získáte potřebnou praxi i pro případné vydání)
  • Průkaz MAML vojenského pozemního leteckého personálu výhodou
  • Zájem o problematiku letecké údržby
  • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (odbornou terminologii se u nás naučíte)
  • Samostatnost, odpovědnost a spolehlivost, týmová spolupráce
  • Časovou flexibilitu

Co Vám nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci v týmu zkušených profesionálů
  • Možnost podílet se na zajištění provozu letecké záchranné služby
  • Možnost získání praxe na vydání AML dle Part 66
  • Typový výcvik
  • Firemní akce
  • Bonusy
  • Stravenkový paušál
  • Firemní vzdělávání a osobní rozvoj
  • Příspěvek na doplňkové penzijní spoření

Letecký mechanik - SENIOR

Společnost DSA a.s. působící na leteckém trhu již od roku 1992 hledá vhodné uchazeče na pozici Letecký mechanik (senior) do servisního střediska v Hradci Králové.

  • Provádění demontáže a montáže letadlových celků, přezkušování systémů, identifikace a odstraňování závad
  • Práce s technickou dokumentací
  • Po zaškolení zařazení do našeho AOG týmu zajišťujícího provoz letecké záchranné služby

  • Průkaz AML dle Part 66 (kategorie B1.3/B2 výhodou)
  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti letecké údržby (typové zkoušky výhodou)
  • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (technická angličtina v oboru letectví)
  • Manuální zručnost (práce s kompozity, klempířské práce)

  • Možnost získání typových kvalifikací
  • Bonusy